Ülevaated Parazitol

 • Liina
  Minu pojale ilmusid ussid. Nõustas Parazitol kapsleid haiglas, kus käisime. Seda on väga lihtne kasutada, maitse on meeldiv, lapsel ei olnud mingit vastikust. Pärast kursust kadusid ussid täielikult ja lapse heaolu muutus veelgi paremaks.
  Parazitol
 • Rasmus
  Kui pärakus tekkis sügelus, sain kohe aru, et pean ostma Parazitoli kapsleid. Miks valisite need? Sest ma kasutan neid mitu korda. Kvaliteet ja efekt on tipptasemel. Soovita.
  Parazitol
 • Kristel
  Hiljuti testiti mind igasuguste parasiitide suhtes ja need said kinnitust. Samas kohas, kus ma testid tegin, soovitasid nad kapsleid parasiitide Parazitol vastu. Jõin kursuse ära ja kõik normaliseerus. Terviseseisund on suurepärane.
  Parazitol
 • Triinu
  Umbes kaks kuud tagasi ostsin Parazitoli. Kuid mitte sellepärast, et parasiidid on ilmnenud, vaid ennetamiseks. 2 kuud on möödas ja ma pole kunagi haige olnud. Ja ema soovitas kapsleid, kes sellise probleemiga silmitsi seisid, ja ema ei soovitaks halba.
  Parazitol
 • Jaanus
  Parazitoli kapslid ostsin puhtalt ennetamiseks, kuna parasiidid ilmusid umbes 7 kuud tagasi. Ma ravisin nad edukalt ja läbin nüüd ennetava kursuse. Nagu ikka, on kõik korras, soovitan.
  Parazitol
Hinnang Parazitol
4.8
30